




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 💳 ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ |
3 місяці без відсотків та переплат ПриватБанк або Monobank в межах Вашого ліміту на карті 📲 Напишіть у Viber або зателефонуйте — отримаєте посилання для оплати за 1 хвилину+38 099 172-22-66 відповідаємо швидко |
| Загальні відомості | |
| Країна виробник | Україна, |
| Матеріал корпусу | Харчова нержавіюча сталь - Aisi 304 |
| Гарантія | 1 рік |
| Технічні характеристики | |
| Ємність | 90 л |
| Діаметр димаря | 102 мм |
| Максимальний тиск | 6 аТм |
| Товщина труби | 2 мм |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 32 см |
| Вага | 19 кг |
| Робоча температура | 60 С - 100 С |
| Максимальна температура | 100 С |
| Робочий тиск | 1 аТм |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Товщина дна | по 2 мм |
| Підігрів до робочої температури | 120 хв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
- Ціна: 14 000 ₴



