




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 💳 ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ |
3 місяці без відсотків та переплат ПриватБанк або Monobank в межах Вашого ліміту на карті 📲 Напишіть у Viber або зателефонуйте — отримаєте посилання для оплати за 1 хвилину+38 099 172-22-66 відповідаємо швидко |
| Загальні відомості | |
| Країна виробник | Україна, м. Чернівці |
| Сертифікат відповідності | UA0.YT.050505-21 |
| Матеріал корпусу | Чорна сталь |
| Спосіб нагріву | Електричний (універсальний) |
| Мінімальне завантаження | Від 1 баночки і більше |
| Покриття | Порошкове фарбування (термостійке) |
| Гарантія | 1 рік |
| Місткість: | |
| 0.5л | 16 шт. |
| 1л | 7 шт. |
| 2л | 3 шт. |
| 3л | 0 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220 Вт |
| Потужність | 2 кВт |
| Висота | 58 см |
| Діаметр | 32 см |
| Діаметр горловини | 15 см |
| Вага | 13 кг |
| Об'єм | 25 л |
| Термометр | 150 С |
| Робоча температура | 110 °С - 120 °С |
| Максимальна температура | 125 °С |
| Манометр | 6 аТм |
| Робочий тиск | 3,5 аТм |
| Максимальний робочий тиск | 6 аТм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Товщина дна | по 3 мм |
| Товщина горловини та кришки | по 6 мм |
| Підігрів до робочої температури | 60 хв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
- Ціна: 5 000 ₴






