




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 💳 ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ |
3 місяці без відсотків та переплат ПриватБанк або Monobank в межах Вашого ліміту на карті 📲 Напишіть у Viber або зателефонуйте — отримаєте посилання для оплати за 1 хвилину+38 099 172-22-66 відповідаємо швидко |
| Загальні відомості | |
| Країна виробник | Україна, м. Чернівці |
| Сертифікат відповідності | UA0.YT.050505-21 |
| Матеріал корпусу | Харчова нержавіюча сталь - Aisi 304 |
| Спосіб нагріву | Газовий (на відкритий вогонь) |
| Мінімальне завантаження | Від 1 баночки і більше |
| Гарантія | 5 років |
| Місткість: | |
| 0.5л | 32 шт. |
| 1л | 21 шт. |
| 2л | 6 шт. |
| 3л | 4 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Висота | 59 см |
| Висота в зборі | 70 см |
| Діаметр | 32 см |
| Діаметр горловини | 17 см |
| Вага | 11 кг |
| Об'єм | 40 л |
| Термометр | 120 С |
| Робоча температура | 110 С - 120 С |
| Максимальна температура | 125 С |
| Манометр | 6 аТм |
| Робочий тиск | 3,5 аТм |
| Максимальний робочий тиск | 6 аТм |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Товщина дна | по 2 мм |
| Товщина фланця та кришки | по 6 мм |
| Підігрів до робочої температури | 80 хв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 9 100 ₴






