




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| 💳 ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ |
3 місяці без відсотків та переплат ПриватБанк або Monobank в межах Вашого ліміту на карті 📲 Напишіть у Viber або зателефонуйте — отримаєте посилання для оплати за 1 хвилину+38 099 172-22-66 відповідаємо швидко |
| Загальні відомості | |
| Країна виробник | Україна, м. Чернівці |
| Матеріал корпусу | Харчова нержавіюча сталь - Aisi 304 |
| Спосіб нагріву | Електричний (універсальний) |
| Мінімальне завантаження | Від 1 баночки і більше |
| Гарантія | 2 роки |
| Місткість: | |
| 0.5л | 350 шт. |
| 1л | 192 шт. |
| 2л | 90 шт. |
| 3л | 44 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 380 Вт |
| Потужність | 27 кВт |
| Висота | 105 см |
| Діаметр | 89 см |
| Вага | 80 кг |
| Об'єм | 500 л |
| Термометр | 150 С |
| Робоча температура | 110 С - 120 С |
| Максимальна температура | 125 С |
| Манометр | 6 атм |
| Робочий тиск | 3,5 аТм |
| Максимальний робочий тиск | 6 атм |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Товщина дна | по 2 мм |
| Товщина фланця та кришки | по 10 мм |
| Підігрів до робочої температури | 70 хв |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 66 000 ₴






